- Poradna
- Bylinková poradna
- Zdravotní dotazy
- Polyneuropatie - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků
×
Vítejte na fóru!
Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!
Řekněte nám něco o Vás - kdo jste, co máte rádi a proč jste se stali členy tohoto webu.
Všechny zde vítáme a těšíme se na Vaše příspěvky!
Polyneuropatie - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků
- 08. zář 2022 08:28 #7723
od tazatel
Dobrý den, pane doktore.
Můj dotaz je následující:
Poprosim, su v ponuke aj masticky na natieranie noh pri bolestivej polyneuropatii?
Děkuji a jsem s pozdravem.
D. D.
- 08. zář 2022 16:55 #30277
od MUDr. Zbyněk Mlčoch
Odpověděl MUDr. Zbyněk Mlčoch
Dobrý den.
Na neuropatii doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce kdykoliv a kdekoliv) :
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.
V praxi se mi daří lidem částečně neuropatii touto směsí léčit. Jsou mírnější bolesti a lepší vodivost nervů a to i bez léků typu Neurontin, Gabapentin apod. Tyto léky je možné potom v čase mírně snižovat.
Pupečník asijský a bakopu drobnolistou doporučuji naložit do tinktury čerstvé. Výrazně to zvyšuje účinnost tinktury.
Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.
- Poradna
- Bylinková poradna
- Zdravotní dotazy
- Polyneuropatie - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků
Vygenerováno za 0.214 sekund