Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Polyneuropatie - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 112x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Dobrý den pane doktore.
Ozývám se na základě s velkou prosbou s pomocí namíchání od vás individuální medicíny pro maminku (79let)
Mamince diagnostikovali po silných chemoterapiích
(před 1.5 rokem) po léčbě hematoonkologických nádorech v těle, Polyneuropatii končetin. Nohy má úplně vypálené a v prstech na rukou ještě něco málo zůstalo.
(Navíc se jí dělá mdlo až černo v hlavě a upadá do nepřítomnosti na pár minut a pak tak dva dny je moc slabá. Tlak má kolísavý a minulý týden měla 180/90 když jsme přivolali záchranku.
Má nemocné srdíčko-aritmie, má chopn i nemocnou slezinu a slinivku a štítnou žlázu a obrovské řídnutí kosti-páteře a hrudníku, taky aArtrózu kyčlí a kolene, Koksatrozu i Dnu-na tu měla od vás tinkturu před 2 lety)
Nejvíc teď trapí ta Polyneuropatie, protože není schopná chvilkové chůze bez pomoci (dělám mamince každý den na chodidlech masáže a lymfu, ale žádný výsledek) a to, že maminka bude jen ležet a sedět ? je konec a už se tělo nikdy nerozhýbe.
Na bolest té páteře užívala Milgamu a minerály, vápník od Dr. Schüsllera a taky Mumio.
Bolesti páteře a kyčlí se o hodně zmírnily. ?
Chci vás touto cestou moc poprosit o namíchání léčiva s hub… bylinek… z čeho všeho co umíte namíchat.
Věřím, že mamince budete umět pomoct.
S úctou a respektem k vám a přírodní léčbě.
Děkujiii moc ?❤️
Miriam
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na neuropatii doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.
V praxi se mi daří lidem částečně neuropatii touto směsí léčit. Jsoumírnější bolesti a lepší vodivost nervů a to i bez léků typu Neurontin, Gabapentin apod. Tyto léky je možné potom v čase mírně snižovat.

Při výrobě tinktury (pokud si ji budete vyrábět individuálně) doporučuji pupečník asijský a bakopu drobnolistou naložit do tinktury ČERSTVÉ (lze v našich podmínkách poměrně bez problémů pěstovat). Naprosto zásadním způsobem to zvyšuje účinnost tinktury.

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.