bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na veřejné diskuzi. Dotazy ale i odpovědi může do diskuze napsat kdokoliv.

Polypy dělohy - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků, lidové léčitelství

2 odpovědi
(stránka otevřena 511x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc, radu. Je mi 25 let a absolvovala jsem 3 hysteroskopie s odstraněním polypu a několik odstranění polypů ambulantně bez narkózy. Zjistili mi jednorohou dělohu. To vše během 1 roku.
2015-2018 roky krvácím mimo cyklus, mám silné bolesti v podbřišku. Teprve před rokem lékař objevil polyp v děložním hrdle, který to nejspíše způsoboval po celou dobu. Problém je, že mi ho odstraní a další cyklus je tam znovu.
Už jsem bezradná, jsem u třetího lékaře a nikdo neví, co se mnou. Za ta léta jsem zkoušela spoustu přírodních doplňků stravy, bylinek, léků od lékařů - antibiotika, gestageny, hormonální antikoncepce atd. Nic nepomáhá.
Jsem očkovaná proti rakovině děložního čípku, cytologie vždy vychází dobře. Histologie polypů prý také.
Jak je ale možné, že tam je co měsíc nový/znovu vyrostlý ten samý? Opravdu si už nevím rady, budu vděčná za jakoukoliv informaci, doporučení na specializované pracoviště, vyšetření, podrobnější histologii? . Dlouho jsem to zvládala s chladnou hlavou, ale po všech neúspěšných pokusech se začínám bát, aby se z toho nevyklubalo zhoubné onemocnění a abych vůbec někdy mohla mít dítě.
Mockrát děkuji.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Prosím Vás o sdělení jaké byliny jste již vyzkoušela, abych Vám nedoporučoval stejné.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, užívala jsem kapky Gynex, Mastodynon, čaj z kontryhelu, drmek v tabletách, olej z pupalky (v horizontu 3 let, ne vše najednou). Gynex až půl roku a bez náznaku zlepšení.
A z doplňků stravy vyšší dávky vit. C, také E a Ascorutin, RutiMax.
Jiné zdravotní problémy nemám, s ničím se neléčím, pouze na neurologii s migrénou.
Děkuji za Váš čas.