Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Posílení imunity, alergie + astma a šelest v uších - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 837x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Mohu užívat tinkturu na posílení imunity a na nachlazení ad. virozy vč. koronavirové infekce s názvem IMU-NACH a Vaše kapky na astma a alergie s názvem AL-AS v době kojení?

Nebo popř. jaké jsou jiné možnosti na zlepšení imunity mé a mého dítěte? Dále se chci zeptat, zda může Imunach užívat i můj otec, kterému byla odebrana ledvina kvůli nadoru? Všichni jsme prodelali koronavirovuo infekci Covid, tedy SARS-CoV-2.

Můžete mi, prosím, jeste doporučit něco na šelest v uších a na spánek pro me rodiče.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Tinkturu na alergii a astma obsahující následující rostliny a medicinální houby: perila, lesklokorka, cordyceps (housenice čínská), lapacho, majoránka, plavuň výtrusy + tinkturu na nachlazení z následujících léčivých rostlin a medicinální houby: badyán, echinacea, kozinec, sideritis, čubet, hlíva, lékořice, bez černý (tepelně zpracované plody) můžete užívat souběžně. Současně je možné při nich kojit.

Na pískání, hučení, šumění a šelesty v uchu doporučuji tinkturu z následujících léčivých rostlin a medicinální houby: brahmí, ginkgo, rdesno mnohokvěté, kokotice, kustovnice.

Můžete si ji vyrobit. Seznam použitých rostlin je ve stránce o tinktuře a postup výroby tinktr (univerzální) je na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.