Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Posílení imunity dítěte - byliny, bylinky, babské rady

1 odpověď
(stránka otevřena 2561x)

Dotaz:

Dobrý den,


chci se zeptat jak nejlépe zvýšit imunitu dítěti. Kamarádka má syna 4 roky má diagnostikované astma byl už v lázních je stále nemocný od podzimu do jara… antibiotika aj. Co s tím? vždy má okamžitou horečku dnes byl zcela v pořádku chvíli běhal prostě je neležel a odpoledne už horečka a náběh na angínu a to je týden po antibioticích.


Prý má imunitu dle lékaře v pořádku. Ale to nemůže ani do školky a co pak škola díky moc za cenné rady co mu pomůže. Ať není tak náchylný a může si hrát s jinými dětmi. 


Hezký den

Odpověď na dotaz:

Dobry den, pro deti je luxusni bylinka sedmikraska - nezna, funguje na spoustu detskych nemoci a procistuje a posiluje telo. Ja z ni delam syrup jako z pampelisek a ten krasne voni, pak ho davam do caje. Nektere deti si ho mazou i na chleba s maslem misto medu. Pokud neumite uvarit syrup, zkuste cajovy nalev. Sedmikrasky rostou a kvetou skoro cely rok. Take bych doporucila vetsi konzumaci jablek - nejlepe nevarenych v syrovem stavu. Maji spoustu dulezitych latek a hojive ucinky, take jsou velmi vhodnou potravinou pro deti. Mnoho stesti. Terka