Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Poškození nervů při borelioze - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 678x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,

prosím o radu či doporučení. Muj problém začal v září 2019, borelioza, stav jako při migréně s aurou s dysartii, vypadky zorného pole. Po téměř dvouměsíční léčbě antibiotik jsem vyzkoušela řadu možností léčby jako je TCM, B milgama, magnosolv, křídlatku japonskou, rehabiitace (RTG krční páteře není na výbornou) jogu atd.
Po osmi měsících došlo k zlepšení stavu, nicméně v rspnu 2020 opět stav, při kterém jsem skončila v nemocnici (TIA). Následovalo vyšetření MR,, EEG, CT (zúžení) více méně bez nálezu. Vzhledem k laidenské mutaci nasazen Godasal.

Stále mám problémy s bolestí hlavy, očí, tlak do oka, špatná soustředěnost (co se týče právě těch očí), světloplachost, jemmé brnění tváře. Tyto stavy jsou každodenní a dost mi omezují život, moc Vás prosím o radu, doporučení vašich tinktur.

Děkuji.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na Vámi uvedený stav Vám doporučuji užívat tinktru z následujících léčivých rostlin v různých poměrech: pupečník, brahmí, bělotrn, mango, vitánie, turan, která regeneruje nervový systém po jakémkoliv poškození (neuropatie alkoholická, diabetická, cévní mozková příhoda, stav po borelioze, roztroušená skleroza mozkomíšní RS, ad. ad.). Obsahuje hlavně dvě rostliny (bakopa=brahmí a pupečník asijský), které v praxi opravdu dramaticky zlepšují stav nervového systému po jeho poškození.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.