bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Postherpetická neuralgie - byliny, bylinky, léčba, lidové léčitelství, babské rady

3 odpovědi
(stránka otevřena 1233x)

Dotaz:

Dobrý den, je mi 26 let a v květnu 2018 jsem prodělala pásový opar, který byl léčen Zoviraxem 500 mg 5x denně. Vše se zhojilo během 2 týdnů a bolest též zmizela. Krevní testy týden po dobrání byly zcela v pořádku. Bohužel nyní, v mírně stresové situaci, se vrátila bolest ve stejných místech (záda, žebro) a to tak silná, že mě v noci budí. Zároveň mám zvláštní stavy jakési paniky či deprese - mám pocit, že nic nezvládnu, že se zhroutím, točí se mi hlava, buší srdce a podobně. Nikdy jsem nic podobného neměla, vůbec se nepoznávám! K obnově výsevu oparu zatím nedošlo, bolesti a zvláštní stavy přetrvávají už více než týden. Antidepresiva ani dlouhodobé užívání léků proti bolesti opravdu nechci. Lze si pomoct nějakými bylinkami? Moc děkuji : )

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Jde o klasickou neuropatickou bolest.

Na tu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BEZ ČERNÝ (tepelně zpracovaný plod), BĚLOTRN KULATOHLAVÝ semeno, PETRŽEL ZAHRADNÍ nať nebo kořen, SMIL ITALSKÝ nať, TURANKA KANADSKÁ nať.

Tinkturu z výše uvedených rostlin vyrábím a lze si ji objeednat na http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý deň. Mám 74 rokov. 3 mesiace po prekonaní rozsiahleho pásového oparu na ruke trpím postherpetickou neuropatiou. Lieky proti bolesti sú neúčinné. Opiatové lieky nechcem užívať. Preto sa obraciam na Vás pán doktor so žiadosťou o zaslanie bylinkovej tinktúry na adresu Ing. Szöllössy Ladislav, ul. Jesenná 1 PSČ 040 01 Košice Slovenská republika. Mail: szollossy.zaza@gmail.com. Tel. č. 00421915971986.
Ďakujem vopred za pomoc.
Ing. Szöllössy.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den. Moja mama prekonala pasovy opar a ma neznesitelne bolesti v celom tele. Chcela by som Vas poprosit o zaslanie tinktury na adresu : Miroslav Kamenec Rožkovany 67 082 71 Lipany.
Dakujem velmi pekne. Tel. číslo: 0915565866