Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Pozdrav pro bylináře a bylinkového doktora Zbyňka Mlčocha od podobně smýšlející osůbky

0 odpovědí
(stránka otevřena 50x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj vzkaz je následující:

dovolte mi, se Vám ve stručnosti představit a sdělit důvod, proč Vám vůbec píšu.

Jmenuji se Monika, ročník 1987. Jsem zdravotní sestra a od začátku jsem vnímala, jak je české nemocniční prostředí agresivní, jak je nacítění se na individuální psychické i fyzické potřeby pacienta a poté splnění k jeho uspokojivého stavu vzdálené a často nechtěné.

Velmi se mi líbí, pokud je standartní medicína ochotná pracovat s alternou a dá si tu práci hledat příčiny různých patologií v pacientovém životním stylu, prioritách, nejbližších vztazích, myšlenkách.

V létě 2022 jsem dostala Bellovu obrnu (obrna lícního nervu), která mně umožnila se znovu zastavit a ukončit pětiletou práci v kardiologické ambulanci.

Roky se zajímám o psychologii a od dětství mě fascinuje síla a schopnost bylin. Sbírám poznatky, některé byliny sadím a zpracovávám na čaj, koření, tinktury.

S taťkou dělám Švédské kapky dle původní receptury.

Jsem ráda za možnost Vás poznat, a to na Aromafestivalu v Brně na podzim 2022.
Působil jste jako vlídný, empatický, praktický odborník, který se nebojí chovat lidsky. ? Proto jsem se osmělila napsat, zda by se Vám nehodila další spolupráce, potřebné ruce… ? , protože není nic pracovně lepšího, než pracovat s podobně nastavenými lidmi.

Budu ráda za jakoukoliv odpověď, příp. typ na nějakou "bylinkovou" nebo "psychologickou" práci, protože nepochybuji o tom, že máte velký přehled.

Moc děkuju!

S pozdravem a přáním pokojných dnů Monika