Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Přednádorové změny krčku dělohy, děložního krčku - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 144x)

Dotaz:

Dobrý deň, pán doktor.

Videla som vašu stránku a odporúčania užívania byliniek pri zistení prednárodových zmien na krčku maternice. Som pacientka po transplantácii srdca (2019) v roku 2021 mi zistili CIN II - CIN III. Urobili mi konizáciu. Po konizácii asi 3-4 týždne sa mi vytvorili v oblasti pošvy aj ploché bradavice, ktoré odstraňujeme s pani doktorkou dusíkom.

Tento rok v januári som bola znova na kontrole a vyšlo mi CIN I. Rada by som sa opýtala na bylinky aké mám užívať a či sa dajú od Vás kúpiť. Keď pôjdem na kontrolu rada by som bola keby aspoň ostalo to CIN I ale najradšej by som bola keby to úplne zmizlo. A preto prosím o Vašu pomoc.

Ďakujem za prečítanie a za Váš čas. Konkrétne som našla Ženšen sa nemôže užívať spolu s imunosupresívami, ale taký rakytník som nenašla, že by sa nemohol.

Teda uvažujem nad rakytníkovým olejom alebo šťavou z Rakytníka.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

PREVENCE RAKOVINY
Na prevenci rakoviny děložního čípku a/nebo na dysplazii děložního čípku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
KALISIE VONNÁ biogenně stimulované výhonky, KURKUMA DLOUHÁ kořen, ŽENŠEN PRAVÝ kořen, TŘEŠEŇ pupeny, VILCACORA (kočičí dráp) kůra.

LOKÁLNĚ
Dále doporučuji vyrobit si z bambuckého másla a RAKYTNÍKOVÉHO OLEJE vaginální globule a tyto zavádět každý den do pochvy. Rakytníkový olej již nejedné ženě vyléčil dysplazii děložního čípku nebo hrdla.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o rakytníkový olej a/nebo o bambucké máslo na výrobu vaginálních globulí/čípků, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny, medicinální houby a přírodu.