bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Prekanceróza dělohy, cervikální dysplazie děložního krčku - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 216x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

jak prosím mohu podpořit léčbu tohoto zdravotního problému? Jsem již pár dní po konizaci a nyní čekám na výsledky z histologie, ráda bych si dále pomohla přírodní cestou. Slyšela jsem něco o vhodnosti léčby pomocí medicinálních hub, zatím užívám tinkturu z outkovky pestré, také bych si ráda dopřála nějaký bylinný detox.

Děkuji za vaše doporučení a jsem s pozdravem.
Tereza B.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na těžkou cervikální dysplazii děložního čípku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
KALISIE VONNÁ biogenně stimulované výhonky, KURKUMA DLOUHÁ kořen, ŽENŠEN PRAVÝ kořen, TŘEŠEŇ pupeny, VILCACORA (kočičí dráp) kůra.

Dále doporučuji vyrobit si z bambuckého másla a RAKYTNÍKOVÉHO OLEJE vaginální globule a tyto zavádět každý den do pochvy. Rakytníkový olej již nejedné ženě vyléčil dysplazii děložního čípku nebo hrdla.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou rakytníkový olej a/nebo o bambucké máslo na výrobu vaginálních globulí, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.