Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Prevence rakoviny děložního čípku - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 523x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Prosila bych o radu, které tinktury užívat jako prevenci proti rakovině děložního čípku a pak bych rada návod na přípravu rakytnikovych čípku.

Děkuji a jsem s pozdravem, Jana
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci rakoviny děložního čípku a/nebo na dysplazii děložního čípku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
KALISIE VONNÁ biogenně stimulované výhonky, KURKUMA DLOUHÁ kořen, ŽENŠEN PRAVÝ kořen, TŘEŠEŇ pupeny, VILCACORA (kočičí dráp) kůra.

Dále doporučuji vyrobit si z bambuckého másla a RAKYTNÍKOVÉHO OLEJE vaginální globule a tyto zavádět každý den do pochvy. Rakytníkový olej již nejedné ženě vyléčil dysplazii děložního čípku nebo hrdla.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou rakytníkový olej a/nebo o bambucké máslo na výrobu vaginálních globulí, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.