Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Problém s erekcí - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 771x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

ráda bych Vás poprosila o radu/pomoc. Přítel (44 let) má problém s erekcí. Chuť na sex má pořád ? Ale penis prostě "nechce poslouchat" ☺️?. Zkoušel volně prodejný Clavin, ale nic.

Byl u lékaře, ten mu předepsal Viagru a taky nic. Má silnou imunitu a lékům se vyhýbá, stejně to vypadá, že je na léky asi úplně imunní ?.

Když už, tak má radši přírodní léčbu - bylinkami. Máte, prosím, něco, co by mu mohlo pomoct vyloženě s erekcí? (s vyvrcholením pak problém nemá).

Přítel je kuřák.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na poruchy erekce, tedy na erektilní dysfunkci doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
ŠKORNICE ŠÍPOLISTÁ list, KOPŘIVA DVOUDOMÁ semínko. Tinktura se užívá asi 20-30 minut před pohlavním stykem.

Co se týče režimových opatření, vhodná je neprůmyslově zpracovaná strava, nepít vůbec koncentorované alkoholické nápoje (víno v přiměřeném množství - 0,3 l/den nevadí), nekouřit, dostatečný příjem ovoce, zeleniny, vlákniny.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu ze škornice a kopřivového semínka na uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.
Lenka Polýnková

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

děkuji za odpověď. Prosím o název tinktur, ať si na ně můžu "počíhat" : -)