Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Problémy po borelióze - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

0 odpovědí
(stránka otevřena 224x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Nedávno mě kontaktovala jedna žena přes naší stránku Brvohořík s jedním závažným zdravotním problémem. (Nevím jestli ti už třeba nevolala, odkazovala jsem ji na Tebe.) ?

Po Borelióze jí nastalo spousta autoimunitních omenocnění a zhruba 20 let není fit.
Nemůže žít naplno, neustále ji dělá problém autoimunita.
Po borelióze měla herpes, ale byl nějakým způsobem nedoléčený, lítala pak po všech doktorech, protože se ji motá hlava, občas ji jakoby pálí na mozku a některé výsledky krve ji sdělují, že herpes v sobě stále nějak má, některé výsledky z neurologie, že má něco s podvěskem mozkovým- v oblasti míchy, ale ona tuší i několik lékařů tuší, že se jedná o "skrytý" herpes a podle zobrazení i výsledků z krve tuší, že na mozku, tam je její slabé místo imunity.
Je to pro ni zároveň velice nepříjemné, špatně se soustředí, bolí jí hlava, motá se, hůř se koncentruje, má výpadky, občas špatně cítí končetiny a dříve dokonce nemohla nějaký čas chodit. Znepříjemňuje jí to život, jeho kvalitu. Zároveň ji na to žádný doktor nedokázal nic poradit.

Paní hned dala info, že ráda zaplatí za telefonickou komunikaci, protože už zoufale hledá všemožná řešení i z hlediska psychosomatiky a bylin.
Povídaly jsme si o tom asi 20 minut ale sama jsem řekla, že bez osobní konzultace i pohledu na člověka nemohu něco doporučit, vyšla jsem ji vstříc, že k nám někdy může přijet, kdykoli si odpočinout, načerpat síly ale na tento konkrétní závažný problém jsem ji dala doporučení spíše na Tebe, protože máš s neurologií zkušenosti. Zároveň jsem paní řekla, že jsi časově vytížený, ale že bys mohl určitě v tomhle poradit daleko víc, než já. ❤

Nedovolila jsem si ji na to nic bez větších zkušeností "něco by oko" naordinovat, navíc jsme si volali po telefonu a řekla, že se zkusí obrátit na tebe.

Buď jste si už možná volali, nebo našla ještě někoho. ?

Kdyby se jednalo o samotný klasický herpes, ale tady je to herpes přímo na mozku a to si myslím, že je závažná věc, která se nesmí zanedbat a něco zkusit bez větších zkušeností není dobré k dané závažné věci. Vysvětluju si to docela složitě v tom, co by to mohlo jiště víc být a jít v tom do hloubky. Navíc je tam souvislost s tou autoimutiou po boreliéze a už je v tom pro mě fakt guláš. Na něco mé schopnosti nestačí a navíc nejsem spasitel.
: D?

Poslala mi i fotografii jazyka.

Děkuji a jsem s pozdravem.

1696363288_jazyk-slabost-po-borelioze.jpeg