Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Problémy po očkování a následném Covidu.

0 odpovědí
(stránka otevřena 323x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Po třetí dávce očkování a následně prodělaném Covidu mám neurologické potíže. Hlavně mne trápí brnění nohou. hlavně LDK. záškuby svalů. Někdy bolest za okem, brnění i sedacího nervu. uprostřed hýždě, nebo v bedrech. Nejvíc ale v chodidle a prstech. Brnění je hlavně v klidu. Když jdu nebo nohama hýbu tak ho necítím. EMG, SSEP, VEP vše v normě. dle krve to autoimunita není. Gastro - reflux, oční ok, revmatologie ok, cévní - žilní nedostatečnost, ale vzhledem ke dvěma porodům prý běžné. Bylo zjištěno jen málo vit D, málo vápníku, v IgG vysoké hodnoty EBV, CMV, HSV, VZV… Toxoplazmóza. protilátky na Covid nezměřitelne. vysoké.
Na neurologii předepsána Pragiola 75, 0-0-1, na imunologii Imunor, Vigantol, Celtrate, Cezera. zjištěn alergie na včelu a hraniční intolerance histaminu.
Prosím, poraďte mi, co by mi mohlo pomoci hlavně na neurologické potíže. Někdy mám i takové mramorování na nohou… Bohužel se mi nepodařilo vložit dotaz do vaší poradny. Jsem ročník 1982, dost mně tyto potíže omezují. Oproti loňskému jaru je mi lépe, ale pořád se potíže vrací a není to dobré.

Děkuji a jsem s pozdravem.
Magdalena Adamovičová

Děkuji a jsem s pozdravem.
1684784481_save_20220411_162057.jpg