Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina jícnu s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 984x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Teprve nedávno jsem se přidala do skupinky bylinek https://www.facebook.com/groups/BylinkyProVsechny.cz/?ref=bookmarks , ale lásku a úctu k nim chovám už od dětství a to už je hodně let. (54).


Náš známí se tento týden dozvěděl o onko nálezu, nádor na jícnu metastázy do jater. je zařazen do jakéhosi programu na chemoterapii… Je prosím nějaká podpůrná bylinka (či směs) bylinek na podporu k této náročné léčbě??? A ještě prosím o mě, přežila jsem seriózní meningoencefalitidu… s trvalými následky pohybového aparátu, polyneuromiopatie, přidává se artróza nosných kloubů, CT prokázalo krční, hrudní páteř. Bolesti mám 24hod… a polykám jen běžně dostupná analgetika. ibuprofen, Doretu. co z bylinek by ulevilo prosím mě???? Děkuji Vám moc pokud si na můj dotaz uděláte čas a přeji Vám klidné pohodové dny✌️?✌️

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu jícnu s metastázami doporučuji následující léčivé rostliny + medicinálí houby a to ideálně v podobě směsné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
OUTKOVKA PESTRÁ plodnice 50% + PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ kořen 10% + BROSKVOŇ list 10%+ ANONA (graviola) starší kožovitý list 10% + PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice 10% + VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen 20%.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.