Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina, karcinom prsu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 70x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Je vhodnější tinkturu z KALISIE VONNÉ užívat samostatně, nebo
ve směsi z extrakty jiných bylin?
Jsem onkologická pacientka 5 let po ablaci prsu. Ještě užívám
EGISTRAZOL - hormonální léčbu.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu prsu doporučuji následující směs z léčivých rostlin a medicinální houby (pro snadnost aplikace kdekoliv a kdykoliv) :
ANONA (GRAVIOLA) starý kožovitý list, BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA květ, MĚSÍČEK květ, JMELÍ BÍLÉ list, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice a to stejnými díly.
S touto směsí mám velmi dobré zkušenosti. Směs užívala maminka mé nejlepší kamarádky. Nádor se jí (v kombinací s hormonální terapií od lékaře) zmenšil. Máme z toho (pacientka, má kamarádka, její sestra a já) radost.

Na metastázy nebo i prevenci rozsevu metastáz doporučuji následující léčivé rostliny+směs a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, KALISIE VONNÁ výhonky, KURKUMA DLOUHÁ oddenek, PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice.

Doporučuji užívat obě tinktury najednou.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Na okraj podotýkám, že léčivé rostliny a medicinální houby jsou podporou v léčbě (rakovinu zpomalí, zabrání rozsevu metastáz), ale neumí rakovinu vyléčit. Hlavní slovo proto má vždy onkolog.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.