bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina konečníku - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 127x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Mám maminku v terminální fázi rakoviny konečníku… slyšela jsem že by mohlo pomoci jmelí… vím že čekáme na zázrak ale Doporučila mi Vás Gabriela T. A já bych od vás ráda koupila nějakou tinkturu ze jmelí, kdybyste mě laskavě co nejdříve kontaktoval na 737937483 nebo e-mailu a poradil mi jaký produkt kde koupit a jak ho dávkovat…

Děkuji a jsem s pozdravem. Petra tenorová

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podpůrnou léčbu u terminální fáze rakoviny konečníku doporučuji následující léčivé rostliny+medicínální houbu a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, KALISIE VONNÁ výhonky, HOUŽEVNATEC JEDLÝ plodnice, BROSKVOŇ list (v praxi se velmi osvědčil na zlepšení psychiky u frustrovaných onkologických pacientů), JMELÍ BÍLÉ list sbíraný v březnu ze jmelí rostoucího na ovocném stromu.

Směsné tinktury "na míru" kromě těch, které mám uvedené v eshopu (které jsou tedy řádně nahlášené na SZPI) běžně nevyrábím, nicméně ve Vašem případě udělám výjimku.
Ozvěte se mi, prosím, na messengeru http://www.zmfb.cz a jako připomenutí mi pošlete URL odkaz na tento dotaz.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.