Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina kořene jazyku, jazyka - byliny, bylinky, medicinální houby

1 odpověď
(stránka otevřena 404x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Otec měl ohraničený zhoubný nador zevní u ohryzku u tepny, celý ho odstranili (dlažďicobuněčný karcinom, HPV asociovaný) a vzali vzorky z mandlí a jazyku, vzorky byly čisté. Měl vyšetření rentgenem z kontrastní látkou, aby se ukázaly další případná ložiska.

Našel se malinkaty nádor u kořene jazyku, pro další postup byl odeslán do Motole, kde se tyto nádory operují roboticky. Podle všeho jde o miniivazivni zákrok, nicméně tam obtíže s polykáním budou určitě nějakou dobu, budu ráda za pomoc co by v tomto případě pomohlo a jak mu ulehčit, pokud bude potřeba další léčba firmou radioterapie, tak bychom rádi zvolili protonovou léčbu.
děkuji moc za Vaš čas a přeji hezký víkend ?

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu kořene jazyka doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ květ, JMELÍ BÍLÉ list sbíraný v březnu na ovocném stromě, BROSKVOŇ list, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen.

Pokud by to bylo možné, tak dále doporučuji aplikovat RAKYTNÍKOVÝ OLEJ přímo na místo nádoru, ev. na místo, kde proběhne mininvazivní zákrok.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.