Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina močového měchýře - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 222x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Přítel 08/2021 onemocněl rakovinou močového měchýře. Jako doplněk klasické léčby pije vrbovku malokvetou, vždy 14 dní dva šálky denně, pak 14 dní přestávka. Zatim se daří nemoc držet na uzdě. chtěla jsem se zeptat, zda je tento postup správný a jak dlouho celkově je vhodné vrbovku pít, popř. v jakých intervalech.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podporu léčby rakoviny močového měchýře doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA OSTNITÁ/GRAVIOLA - starší kožovitý list, VRBOVKA MALOKVATÁ kvetoucí nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Na okraj podotýkám, že léčivé rostliny a medicinální houby jsou podporou v léčbě (rakovinu zpomalí, zabrání rozsevu metastáz), ale neumí rakovinu vyléčit. Hlavní slovo proto má vždy onkolog.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.