bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina močového měchýře s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 237x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

U mého otce byl zjištěn zhoubný nádor v močovém měchýři, žádná léčba ani reoperace zatím neproběhla. Z důvodu uzavřeni klinik kvůli covidu se vše odložilo o 3 měsíce, taktéž čekací doby na různá vyšetření jsou dlouhé!
Užívá čaj z vrbovky malokvěté (léčba podle Marie Treben). Bohužel mu byl zjištěn i nalez na plicích, na detailnější vyšetřeni zatím ceká. Na plíce užívá kořen puškvorce, zvykat a pak vyplivnout. A dále čaj z řebříčku. (Taktéž léčba podle Marie Treben). Nevíme, zda je to tak dostačující, můžete prosím ohledně obou léčeb poradit?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu močového měchýře s metastázami do plic doporučuji následující léčivé rostliny a houbu a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA OSTNITÁ starší kožovitý list, BROSKVOŇ list, ČERNOHLÁVEK nať, ELEUTEROKOK kořen, KALISIE výhonky, VITÁNIE SNODÁRNÁ ideálně kořen, ev. můžete použít i nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.