Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina plic s metastázami do skeletu páteře - byliny, bylinky, léčivé rostliny, medicinální houby, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 146x)

Dotaz:

Dobry den pane doktore,


 


Tchánovi zjistili nádor na plicích,který metastazuje do skeletu páteře. Má velké bolesti zad a nohou,vše trvalo půl roku při domácí léčbě s náplastmi na bolest a injekcemi. Teď mu nabídli chemo,neví zda ji má podstoupit,názory kolem něj v rodině se na chemo různí,tak mě napadlo,jestli by nemohly pomoct nějaké byliny,houby,nebo něco,co by proces pozastavilo,nebo alespoň tlumilo bolest? Jaký máte názor v tomto případě na chemo či přírodní medicínu? Moc děkuji za názor,raduhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png" alt="?" width="16" height="16" />


 


Krásný den Monika

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

RAKOVINA PLIC
Na podporu léčby u rakoviny plic doporučuji následující léčivé rostliny + medicinální houby a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce) :
ANONA OSTNITÁ starší kožovitý list, JMELÍ BÍLÉ list sbíraný v březnu na ovoceném stromě, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, KALISIE VONNÁ biogenně stimulované výhonky, TRSNATEC LUPENITÝ (mai-take) plodnice, OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, ČAGA (REZAVEC ŠIKMÝ) plodnice.

METASTÁZY RAKOVINY PLIC
Na zpomalení růstu a rozsevu metastáz rakoviny plic doporučuji následující léčivé rostliny + houbu a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, KALISIE VONNÁ výhonky, KURKUMA DLOUHÁ oddenek, PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin a hub, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Na okraj podotýkám, že léčivé rostliny a medicinální houby jsou podporou v léčbě (rakovinu zpomalí, zabrání rozsevu metastáz), ale neumí rakovinu vyléčit. Hlavní slovo proto má vždy onkolog (tzn. pokud doporučí chemoterapii, kterou zmiňujete, je žádoucí ji realizovat).

Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.