Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prostaty - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

1 odpověď
(stránka otevřena 409x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

Chci se zeptat, zda existuje něco na rakovinu, konkrétně prostaty.

Předem velice děkuji za odpověď.

Čermáková Eliška
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podpůrnou léčbu rakoviny prostaty doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA OSTNITÁ starší kožovitý list, BROSKVOŇ list, OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, VRBOVKA MALOKVĚTÁ nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ kvetoucí nať, PUPAVA BEZLODYŽNÁ kořen, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen.

Směs umí zastavit růst nádoru (pokud je nádor malý) a je i prevencí metastáz. Směs mám vyzkoušenou u jednoho bylinkového pacienta, který je pod dohledem onkologa, nicméně léčba je konzervativní a jen díky léčivým rostlinám a medicinální houbě je jeho stav setrvalý (má velmi nízké hodnoty PSA a daří se mu velmi dobře). Tohoto pána mám v péči již 3. rok a jsem nadšený z toho, jak byliny a houby pomáhají a jak onemocnění stabilizovaly.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Na okraj podotýkám, že jak jsem již psal výše, léčivé rostliny a medicinální houby jsou podporou v léčbě (rakovinu zpomalí, zabrání rozsevu metastáz), ale neumí rakovinu vyléčit. Hlavní slovo proto má vždy onkolog a jeho názor je nutné respektovat.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.