bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.

Dr. Mlčoch bude v poradně odpovídat ve středu
12.8.2020 od 16 hod.
 

Rakovina prostaty, karcinom prostaty - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

2 odpovědi
(stránka otevřena 72x)

Dotaz:

Dobrý den přeji pane doktore.


Mohl bych vás poprosit o radu ohledně zvětšené prostaty. Je mi 58 let a mám zvýšené PSA na 5. 2018 mi diagnostikovali hyperplazii prostaty a začal jsem užívat lék Omnic a jelikož se mi před začátkem močení objevovat trošku krev od ledna tohoto roku užívám lék Penester.


V polovině července 2020 po biopsii prostaty mi našli v jednom z 12 vzorků karcinom prostaty. Proto bych vás tímto dotazem moc poprosit o doporučení nějaké bylinky na můj problém tak aby nerušila účinky dvou užívaných léků.


Velice děkuji za radu a odpověď.


S pozdravem František Čech Paskov.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podpůrnou léčbu (zpomalení rakoviny prostaty) doporučuji následující léčivé rosltiny (ideálně ve formě směsné tinktury) :
VRBOVKA MALOKVĚTÁ, VRBKA ÚZKOLISTÁ, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ, ANONA (GRAVIOLA), BROSKVOŇ LIST, PUPAVA BEZLODYŽNÁ, OUTKOVKA PESTRÁ.

Ze všech výše uvedených rostlin a houby vyrábím bylinné tinktury - http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den pane Doktore. Velice děkuji za vaší odpověď. Jen je velká škoda že vámi vyráběná tinktura nejde u vás po dobu rekonstrukce zakoupit. Myslíte že zatím stačí pít čaj z vrbovky dvakrát denně?
Ale hlavně by mne zajímalo zda je možné pít čaj z vrbovky když užívám výše zmíňené léky omnic a penester vždy večer. Nedá se o to aby tento čaj nerušil ůčinky léků.
Děkuji za odpověď s pozdravem František Čech Paskov.