Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prostaty, karcinom prostaty - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

2 odpovědi
(stránka otevřena 1905x)

Dotaz:

Dobrý den přeji pane doktore.


Mohl bych vás poprosit o radu ohledně zvětšené prostaty. Je mi 58 let a mám zvýšené PSA na 5. 2018 mi diagnostikovali hyperplazii prostaty a začal jsem užívat lék Omnic a jelikož se mi před začátkem močení objevovat trošku krev od ledna tohoto roku užívám lék Penester.


V polovině července 2020 po biopsii prostaty mi našli v jednom z 12 vzorků karcinom prostaty. Proto bych vás tímto dotazem moc poprosit o doporučení nějaké bylinky na můj problém tak aby nerušila účinky dvou užívaných léků.


Velice děkuji za radu a odpověď.


S pozdravem František Čech Paskov.

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podpůrnou léčbu (zpomalení rakoviny prostaty) doporučuji následující léčivé rosltiny (ideálně ve formě směsné tinktury) :
VRBOVKA MALOKVĚTÁ, VRBKA ÚZKOLISTÁ, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ, ANONA (GRAVIOLA), BROSKVOŇ LIST, PUPAVA BEZLODYŽNÁ, OUTKOVKA PESTRÁ.

Ze všech výše uvedených rostlin a houby vyrábím bylinné tinktury.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den pane Doktore. Velice děkuji za vaší odpověď. Jen je velká škoda že vámi vyráběná tinktura nejde u vás po dobu rekonstrukce zakoupit. Myslíte že zatím stačí pít čaj z vrbovky dvakrát denně?
Ale hlavně by mne zajímalo zda je možné pít čaj z vrbovky když užívám výše zmíňené léky omnic a penester vždy večer. Nedá se o to aby tento čaj nerušil ůčinky léků.
Děkuji za odpověď s pozdravem František Čech Paskov.