Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prostaty s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpora léčby

1 odpověď
(stránka otevřena 270x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám rakovinu prostaty, léčeno hormonálně Eligard

11/2022 zjištěny mestastázy v lymfatických uzlkinách v břišne do výše polohy ledvin.

PSA z 1 bylo 45, přidán Enzalutamid, zatím PSA klesá.

Jak mohu podpořit léčbu bylinkami?

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na podpůrnou léčbu rakoviny prostaty doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
ANONA OSTNITÁ starší kožovitý list, BROSKVOŇ list, OUTKOVKA PESTRÁ plodnice, VRBOVKA MALOKVĚTÁ nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ kvetoucí nať, PUPAVA BEZLODYŽNÁ kořen, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen. Směs umí zpomalit růst nádoru.

Na zpomalení rozsevu metastáz rakoviny prostaty doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, KALISIE VONNÁ výhonky, KURKUMA DLOUHÁ oddenek, PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Na okraj podotýkám, že léčivé rostliny a medicinální houby jsou podporou v léčbě (rakovinu zpomalí, zabrání/zpomalí rozsevu metastáz), ale neumí rakovinu vyléčit. Hlavní slovo proto má vždy onkolog.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivou sílu přírody.