Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prsu a metastázy plic a jater - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 824x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,

přítelkyni 22.12.2020 zjistili ložiska, dle závěru dvě metastáze na plicích a jednu na játrech a tak bych se chtěl zeptat a požádat, zda nemáte bylinky či tinkturu pro játra, jejich regeneraci nebo alespoň něco. Bylinky užíváme pořád, ale neděláme směsi ani žádné speciality. Jinak přítelkyně je po úspěšné léčbě rakoviny levého ňadra, kdy absolvovala chemoterapie a další léčby. Děkuji moc za reakci.

Zdá se jedná o metastázy pochazejici po léčbě rakoviny prsu, která probíhala v loňském roce a byla ukončena v prosinci 2019 nevíme. Léčba probíhala chemoterapickou léčbou (33 kur).

Děkuji
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na metastázy rakoviny prsu do plic a jater doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITNÁNIE SNODRNÁ kořen, ŽENŠEN PRAVÝ kořen, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, KALISIE VONNÁ výhonky, KURKUMA DLOUHÁ oddenek, PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice.

Chápu, že asi Vaše přítelkyně nemá čas na to, až budu vyrábět tinktury oficiálně. Pokud máte o směsnou tinkturu zájem, napište mi na messenger http://www.zmfb.cz
nebo na info@bylinkyprovsechny.cz a já Vám tinkturu mezi svátky připravím a odešlu (tinktury ze všech uvedených rostlin a houby mám k dispozici).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.