bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Dr. Mlčoch bude v poradně odpovídat 24.1. a 25.1.2021.

 

Rakovina prsu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpora onkologické léčby

1 odpověď
(stránka otevřena 77x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Diagnostikovali mi rakovinu prsu. Odmitla jsem operaci a hledam jine řešení. Ani jsem netušila jak široký zaber maji houby. Mate nejake zkušenosti s lecenim rakoviny houbami?

Diky za odpo. Lenka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Je mi líto Vaší situace.

Tinkturu na podporu léčby rakoviny prsu a na prevenci rozsevu metastáz (nebo zpomalení jejich růstu) mám k dispozici. Pokud chcete, ozvěte se mi na messenger http://www.zmfb.cz
Tinkturu Vám mohu poslat hned v pondělí 4.1.2021 (mám ve zvyku dělat více tinktur od jednoho druhu a nedávno mne oslovila jiná paní s podobným problémem).

Ano, mám zkušenosti z podpůrnou léčbou rakoviny rostlinami a medicinálním houbami. A mám radost, že zabírají až překvapivě efektivně. Ale fungují podpůrně, tzn. zpomalí růst, rozsev metastáz (jak jsem již psal výše), ale nejsou schopné zcela rakovinu vyléčit. Chci tím říci, že ač fandím Vaší odvaze, není na místě a je pravděpodobné, že pokud budete spoléhat pouze na přírodu, může Vás to stát život.

Doporučuji tedy nastoupit onkochirurgickou léčbu. I případné vedlejší účinky chemoterapie nebo radioterapie lze léčivými rostilnami a houbami perfektně zvládat. Nicéně prosím Vaše rozhodnutí týkající se způsobu léčby pečlivě ještě jednou zvažte.

Pokud byste chtěla tinkturu od jiného bylinkáře, nechte si namíchat tuto směs:
ANONA (GRAVIOLA) starý kožovitý list, BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA květ, MĚSÍČEK květ, JMELÍ BÍLÉ list, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice a to stejnými díly.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.