Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prsu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpora onkologické léčby

1 odpověď
(stránka otevřena 888x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Diagnostikovali mi rakovinu prsu. Odmitla jsem operaci a hledam jine řešení. Ani jsem netušila jak široký zaber maji houby. Mate nejake zkušenosti s lecenim rakoviny houbami?

Diky za odpo. Lenka
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Je mi líto Vaší situace.

Mám zkušenosti u svých bylinkových pacientek s podpůrnou léčbou rakoviny rostlinami a medicinálním houbami. A mám radost, že zabírají až překvapivě efektivně (zastavení růstu, zmenšení nádoru). Ale zdůrazňuji znovu, že fungují podpůrně, tzn. zpomalí růst, rozsev metastáz, ale NEJSOU SCHOPNÉ zcela rakovinu vyléčit. Chci tím říci, že ač fandím Vaší odvaze, není na místě a je pravděpodobné, že pokud budete spoléhat pouze na přírodu, může Vás to stát život.

Doporučuji tedy nastoupit onkochirurgickou léčbu. I případné vedlejší účinky chemoterapie nebo radioterapie lze léčivými rostilnami a houbami perfektně zvládat. Nicéně prosím Vaše rozhodnutí týkající se způsobu léčby pečlivě ještě jednou zvažte.

Na rakovinu prsu doporučuji následující směs z léčivých rostlin a medicinální houby (pro snadnost aplikace kdekoliv a kdykoliv):
ANONA (GRAVIOLA) starý kožovitý list, BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA květ, MĚSÍČEK květ, JMELÍ BÍLÉ list, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice a to stejnými díly.

Tinkturu si můžete vyrobit i sama dle postupu na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.