Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Rakovina prsu s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, medicinální houby na zpomalení nemoci

1 odpověď
(stránka otevřena 253x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

prosím o doporučení vhodných bylin či tinktur při rakovině prsu, která je metastázovaná prakticky po celém těle - kosti, játra, plíce, slezina. Existuje něco, co může zpomalit postup rakoviny? Byla jsem na hormonální léčbě, která zabírala cca půl roku, nyní po posledním vyšetření extrémní zhoršení + obrovský úbytek na váze, problémy s vyprazdňováním. Před třemi týdny prodělána plicní embolie, nyní si píchám Clexane na ředení krve a využívám fentanylové náplasti na bolest.

Velice děkuji za rady.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu prsu doporučuji následující směs z léčivých rostlin a medicinální houby (pro snadnost aplikace kdekoliv a kdykoliv) :
ANONA (GRAVIOLA) starý kožovitý list, BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA květ, MĚSÍČEK květ, JMELÍ BÍLÉ list, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice a to stejnými díly.

Na metastázy rakoviny prsu do "celého těla" doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, KALISIE VONNÁ výhonky, KURKUMA DLOUHÁ oddenek, PENÍZOVKA SAMETONOHÁ plodnice.

Doporučuji užívat obě tinktury najednou.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.