Rakovina prsu s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba | Poradna bylinky, byliny, babské rady - Bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Na dotazy bude odpovídáno v pondělí 30.11.2020 odpoledne.
 

Rakovina prsu s metastázami - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

2 odpovědi
(stránka otevřena 46x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Moc bych prosila poradit, jaké bylinky nejlépe nakombinovat mám ca prsu s meta do celého skeletu a jater, lecim se cca 1,5 roku, ale nyní zase progrese, rok chemo, nyní absolvuji hormonální lecbu.

Moc Vám děkuji ulza pomoc

S pozdravem Martina

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu prsu s metastázami do skeletu, jater doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ANONA OSTNITÁ (starší kožovitý list), BROSKVOŇ list, SEDMIKRÁSKA CHUDOBKA květ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ květ, JMELÍ BÍLÉ březnový list z ovocného stromu, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, MAI-TAKE (trsnatec lupenitý) plodnice.

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou do roku 2021 dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobry den.
Prosím o doplňující informaci jak užívat tinkturu NEU-PAT. JestlI na lačno nebo po jídle nebo nezávisle na jídle, aby účinek byl optimální nebo aby účinek nebyl dokonce zničen?
Děkuji za odpověď.