bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Reflux jícnu - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 276x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující: Letos v únoru mi byl odstranên žlučník, v srpnu na gastro vyšetření mi byl zjištên reflux jícnu a navracení žlučníkových štáv, brala jsem na to léky, teď 30 lidtopadu při kontrolním vyšetření jícen stále lehce v záňetu a jezírko žluči v žaludku. Mám brát ty samé léky a podle doktorky v budoucnu když se mi ty obtíže vrátí mám opêt brát ty léky. Chtêla jsem se zeptat zda jsou nêjaké bylinky co by mi mohly pomoct a zbavit se têchto problémů.

Děkuji a jsem s pozdravem Žanrta

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Léčba refluxu jícnu její jen o léčivých rostlinách, ale o úplném překopání životního stylu. Obrovský vliv má stres a oslabená játra (dle tradiční čínské medicíny oslabení elementu Dřevo). Jde o tak složitou problematiku, že si Vás rovnou dovolím požádat, abyste si stáhla video, kde o gastroezofageálním refluxu (GER) mluvím a vysvětluji příčinu a hlavně léčbu.

Zmíněné zajímavé video o játrech, žlučníku a samozřejmě o gastroezofaegálním refluxu (GER) je ke stažení na http://www.WebinarJatra.cz />
Klasická západní medicína rozjíždí klasické kolečko (léky, vyšetření /ultrazvuk, gastroskopie/), naštěstí východní tradiční čínská medicína (TČM) zná kauzální příčinu a neléčí jen příznaky. Jsem moc rád, že se jí věnuji.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.