bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Revma, revmatismus u dítěte - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 185x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Už si nevím rady a moc bych nechtěla poradit co máme dělat. Můj 5 letý syn má revmatoidní artritidu v koleni už jednou jsme to zažili měl přes půl roku opuchle koleno a teď se nám to vrátilo. Už 3 měsíce bojujeme kortikojdy může dostat jedině, že bude měsíc bez horečky a to se nám nedaří. Noha ho už hodně bolí můj dotaz zní co na to? Četla jsem si účinky bylinek je tam toho víc co je na revma. B. list, borůvky... Co na to a je vůbec možné aby mu to pomohlo?

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na revmatoidní artritidu u dospělých i dětí doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen, LESKLOKORKA LESKLÁ plodnice, PÝR PLAZIVÝ kořen, TUŽEBNÍK JILMOVÝ květ (ev. kvetoucí nať), TOLICE VOJTĚŠKA kvetoucí nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na revmatoidní artritidu, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.