bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Sehnal jsem si tinktury, ze kterých jsem udělal směsnou tinkturu - měl jsem nežádoucí vedlejší účinky

1 odpověď
(stránka otevřena 186x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:


Na zvětšenou prostatu a zhoršené močení (slabý proud moči) jste mi doporučil následující léčivé rostliny "ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PUPAVA BEZLODYŽNÁ kořen, VRBOVKA MALOKĚTÁ kvetoucí nať, VRBKA ÚZKOLISTÁ kvetoucí nať, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, PALMA SABALOVÁ rozdrcené semeno."
Protože aktuálně nebyla k dispozici směsná tinktura, zakoupil jsem tinktury jednotlivě a začal je užívat dle návodu, tedy dle váhy 20 kapek 3x denně.
Po 2. dnech užívání jsem začal pozorovat bolesti v oblasti zad, respektive v oblasti spodního konce žeber po obou stranách zad. Nepřikládal jsem tomu větší pozornost. Dnes v noci po 3.00h jsem se probudil s velmi zvláštním a nepříjemným pocitem, že je něco špatně, pociťoval jsem brnění v prstech horních končetin, měl jsem zvýšený tep a nemohl jsem zůstat ležet. Určitě v tom hrála roli následně i psychika, ale byl to skutečně nestandardní zážitek kdy mi tělo signalizovalo, že něco není v pořádku. Trvalo to asi hodinu, než se mi udělalo lépe, snažil jsem se pozitivně myslet a překonat uvedený stav pravidelným dýcháním.

Nyní nevím, zda pokračovat v terapii všemi tinkturami ve stejném množství, nebo něco na léčbě měnit. Možná tyto příznaky samy přejdou, ale nechtěl bych, aby se to opakovalo příliš často, protože to byl velmi nepříjemný pocit.

Můžete mi prosím poradit?

Děkuji Vám

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Bohužel nevím příčinu Vámi uvedených potíží. Nevím ani jaká je kvalita Vámi získaných bylin nebo jednotlivých tinktur a zda dodavatel bylin skutečně dodal ty byliny, které byly v popisu složení. Příčin může být povícero a je těžké zacílit na jednu konkrétní nebo magistrální.

Doporučuji Vám koupit mou tikturu, až bude skladem. Zatím si žádný muž nestěžoval při jejím užívání na žádné nežádoucí vedlejší účinky ani Vámi nestandardní stavy neměl. Tinktura se jmenuje MEGA-PROS a je na mém eshopu s bylinkovými produkty.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.