Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Selhání ledvin u psa - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 652x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj 15ti letý čivavák má chronické selhání ledvin, 7mý den vůbec nežere, snažím se do něj dostat stříkačkou trochu vývaru a teď první den dietní konzervu rozmíchanou ve vodě taky přes stříkačku, napije se jen večer když už asi fakt musí, motá se, nemá energii, 3x za den se vyčůrá a jdeme zpátky domů. Nekňučí, celý den spí. Podle krve má obrovské hodnoty močoviny (nad stupnici) i kreatininu. Byl včera (30.12.2021) a předevčírem na infuzích, dostal antibiotika a mám ho sledovat přes víkend a v pondělí volat. Dá se prosím nějak pejska zachránit, nebo se mám smířit s eutanázií?
Můj dotaz je následující:

Děkuji a jsem s pozdravem.

Vendy
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na selhání ledvin u psa doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) nebo nálevu (čaje) :
JESTŘÁBNÍK CHLUPÁČEK kvetoucí nať, SVÍZEL PŘÍTULA nať, TRUBKOVEC TYČINKOVITÝ nať, CELÍK ZLABOTÝL kvetoucí nať, BŘÍZA brzce jarní list.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu z výše uvedených rostlin, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz /> (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email
info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.