Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Selhávájící ledviny, selhání ledvin u psa - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 318x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

přečetla jsem si jeden komentář od paní a chtěla od vás radu. Touto cestou vás prosím také o pomoc. Mám nemocného pejska je to Labrador a selhávají mu ledviny? Snažím se udělat nemožné. Moc ho milujeme a přírodní medicína dělá kolikrát divy. Je něco co by mu alespoň prodloužilo život.

Lékař mu dává týdny, měsíce. Je ve čtvrtém stádiu a i pan doktor se divil jak vypadá. Kdyby mi nezhubnul a nezvracel ani by nebylo vidět, že tento pejsek podle pana doktora umírá je hravý a má radost. Není pejsek který leží a nevnímá. Teď moc nepapa, ale snažím se dávat mu dietně. Je to pro mě pejsek, který tu byl semnou v těžkých chvílích a musím pro něj udělat cokoliv tak jako tu byl on pro mě ???.

Děkuji za pochopení a snad nějaký přírodní zázrak třeba trochu pomůže
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na selhání ledvin u psa doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JESTŘÁBNÍK CHLUPÁČEK kvetoucí nať, SVÍZEL PŘÍTULA nať, TRUBKOVEC TYČINKOVITÝ list, CELÍK ZLATOBÝL kvetoucí nať a BŘÍZA brzce jarní list.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže psa, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Pozor na převodnění psa. Pokud by byly ledviny přetěžovány, mohlo by to vést k otokům.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.