Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Selhávání ledvin po covidu - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léiků

1 odpověď
(stránka otevřena 503x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Po covide zlyhali ladviny a momentalné prebieha dialyza. Mocenie okolo 1.5l - 2l denne. Prosím Vás je šanca vyliecit sa?


Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Nemoc SARS-Cov-2, tedy covid ledviny skutečně velmi oslabuje (z pohledu tradiční čínské medicíny). I když západní medicína toto nechápe, tak tradiční čínská medicína v tom má jasno a je ve shodě s Vaším názorem, že potíže máte po covidu a že to souvisí. Toliko na úvod.

Na selhávající ledviny se mi v praxi velmi osvědčila směs, kterou Vám následně uvedu. Doporučuji v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JESTŘÁBNÍK CHLUPÁČEK kvetoucí nať, SVÍZEL SYŘIŠŤOVÝ kvetoucí nať, TRUBKOVEC TYČINKOVITÝ nať, CELÍK ZLATOBÝL kvetoucí nať, BŘÍZA jarní list a AKÁT květ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o výše uvedenou směs léčivých rostlin ve formě tinktury, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Určitě velmi důležitá je strava, kterou můžete ledviny celkem zásadně posílit. Jaké potraviny jsou velmi vhodné na ledviny uvádíme s kolegyní nutriční terapeutkou zde:
Určitě velmi důležitá je strava, kterou můžete ledviny celkem zásadně posílit. Jaké potraviny jsou velmi vhodné na ledviny uvádíme s kolegyní nutriční terapeutkou zde:
http://www.WebinarLedviny.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.