Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Špatná cytologie, děložní čípek - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 1557x)

Dotaz:

Dobrý večer, pane doktore.

Potřebuji poradit. Kamarádce dnes řekli že má nález na děložním čípku a vyšla ji špatně citologie. Po jaké bylině sáhnout prosím která by ji pomohla?

Děkuji
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na prevenci rakoviny děložního čípku nebo přímo na léčbu rakoviny děložního čípku ev. rakoviny dělohy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) z těchto léčivých rostlin a medicinálních hub:
BEDRNÍK VĚTŠÍ kořen, BROSKVOŇ list, CHOROŠ OŘÍŠ plodnice, JMELÍ BÍLÉ list nasbíraný na ovoceném stromě v březnu, REZAVEC ŠIKMÝ plodnice, ŘEBŘÍČEK OBECNÝ nať, THUJE zelená nať, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ pupeny květů.

LOKÁLNĚ: aplikovat rakytníkový olej a to např. ve formě vaginálních globulí, které si můžete vyrobit s použitím bambuckého másla (je možné zavést i tampon napuštěný rakytníkovým olejem, ale vzhledem k tomu, že by se to mělo dělat opakovaně, nemělo by to příznivý vliv na sliznici pochvy /došlo by k vysušování sliznice/). Podobný účinek jako rakytníkový olej má také propolis. Je tedy možné vyrobit i propolisové vaginální globule.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.