bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Stav po borelióze - byliny, bylinky, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 245x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

3 tydenni lecba boreliozy antibiotiky probehla v lednu 2021, do kvetna 2021 se stav zlepsoval, pak znovu potize -pretrvavaji bolesti kloubu,
brneni, ztuhlost svalu a kloubu, bolesti trnu panve. Take zakalky oci, zejm. praveho oka a jeho obcasne zamlzeni a tlak.

Dle ocniho lekare kapu jodove kapky + Rutimax.

Svobodova Sona, 66 let

Domnivsm se, ze jde o starsi onemocneni.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na postboreliový syndrom a harmonizaci imunity po borelioze (imunita je po borelioze vždy hodně "rozhozená") doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce) :
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ KOŘEN 50% + ELEUTEROKOK 20% + MARALÍ KOŘEN (Leuzea) 10% + PŘESTUP LÉČIVÝ KOŘEN 10% + TOPOL ČERNRÝ PUPENY 10%.

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla bolesti kloubů, doporučuji současně k výše uvedené tinktuře KOSTIVALOVOU MAST.

Pokud byste měla projevy neuropatie (poškození nervů) po borelioze, doporučuji tinkturu na neuropatické potíže. Skládá se z:
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen.

Pokud by Vás zajímaly informace o imunitě, jejím správném chodu a posílení, doporučuji prohlédnout webinář, který jsem natočil. Jde o video, které je možné stáhnout na
http://www.WebinarImunita.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.