Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Stenóza karotidy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 235x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Našla jsem na netu ze pomáháte lidem s bylinkami. Byla mi zjištěna Stenoza zadní levé karotidy. Lékař mi sdělil pouze ze musím brát léky a ze nic není na rozpouštění usazenin. Cholesterol mám podle krve v pořádku. Tak prý asi dědičné to mám, nevím…Chtěla bych poprosit o radu co by bylo pro mě vhodne na to procisteni.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na hemoroidy, křečové žíly (varixy), praskající cévní stěny, mikroangiopatie, bércové vředy, špatně průchodné cévy (cévní ischemická choroba, stenoza karotid, angina pectoris) apod. se používají stejné léčivé rostliny, protože příčinou potíží je nepevná cévní (žilní) stěna.

Současně rostliny, které jsou uvedené níže jsou prospěšné také pro potíže typu ateroskleróza (angina pectoris, špatné průchodná krkavice, aterosklerotické pláty na aortě, špatně průchodné cévy dolních končetin - tedy ischemická choroba dolních končetin ICHDKK, tendence ke vzniku hluboké flebotrombózy, cévní otoky, bércové vředy ad.).

Na všechny výše uvedené potíže doporučuji následující léčivé rostliny obsahující rutin a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
JÍROVEC MAĎAL květ, JERLÍN JAPONSKÝ poupata, POHANKA květ, TŘEŠEŇ pupen, JIDÁŠOVO UCHO plodnice, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Hemoroidy a varixy jsou z pohledu tradiční čínské medicíny příznakem oslabené sleziny. Jaké další příznaky oslabené sleziny a jak si pomoci se můžete dozvět ve videu http://www.WebinarSlezina.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.