Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Studené nohy, pokašlávání - byilny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

0 odpovědí
(stránka otevřena 153x)

Dotaz:

Vážený pane doktore,

Dnes se trochu rozepíšu – stala jsem se tak říkajíc „závislá“ na Vašich bylinkových produktech. Každý týden od doby, kdy o Vás vím od jedné známé, která se účastnila jednoho z Vašich seminářů, něco objednávám nebo prosím o upozornění.

Mám na Vás momentálně 2 prosby:

* Mám neustále strašně ledové nohy a chvílemi až jakoby od kotníků vznikne – nevím jak to nazvat – možná slabost, prostě najednou nejsou moje, za chvilku přejde po prošlápnutí, tedy asi prokrvení. Nesnesu vůbec skoro žádné kožené boty. což před nadcházející zimou není zrovna příjemná představa Nevím, kterou z Vašich tinktur si objednat, zda HEM-VAR-BÉR – jak píšete „obecně na cévní potíže“ nebo jiný produkt

* Zhruba 1 měsíc mně trápí pokašlávání a jakési škrabání v krku – zkusila jsem Echinacea kapky a Medvědí česnek, ale po týdnu užívání se bohužel potíže nezlepšují. Jen pro informaci, když jsem byla na ústní hygieně, najednou jsem měla dávivý efekt, po opravdu mnoha letech pravidelného čištění se mi to stalo poprvé. Paní hygienička říkala, že to mívají lidé, kteří prodělali Covid. Pokud jsem ho měla, tak bezpříznakový, takže nevím. Jak jsem studovala Vaše letáky, co dostávám ke každé zásilce a Vaše webovky opět nevím co si vybrat, zda IMU-Nach nebo Právenka Latnatá nebo něco úplně jiného Pravdou je, že nejsem nejmladší a nějaké problémy se vyskytnout asi musí, i když dělám vše pro to, abych eliminovala co umím. Nicméně není nad radu odborníka. Dovoluji si Vás požádat o radu na problémy, které mi trápí a upřímně i znepříjemňuji život.

Předem Vám moc děkuji a přeji krásný podzim

V úctě
Iva


Děkuji a jsem s pozdravem.