bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Syndrom neklidných nohou, únava - byliny, bylinky, babské rady

1 odpověď
(stránka otevřena 5266x)

Dotaz:

Prosím o radu, jak povzbudit organismus k aktivitě. Již delší dobou trpím velkou únavou a nyní po prodělané chřipce se stav mnoho zhoršil. Jsem unavená po celý den, těžké končetiny, napětí v obličeji, nejistá chůze, občas i bolesti hlavy, neschopnost jakékoli fyzické námahy. Všechna lékařská vyšetření jsou negativní.
Druhý problém je syndrom neklidných nohou, které mě trápí večer při usínání. Někdy se doba usnutí posune až do ranních hodin. Nevím, jestli i na tento problém by byly nějaké byliny. Mnohokrát děkuji za informaci. Lidka Krsková

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Děkuji moc za zajímavý dotaz.
Na období rekonvalescence po nemoci jsou vhodné tyto bylinky. sadec, konopice, mrkev, rozchodnice, úročník, lilek, pohanka, černá jeřabina, parcha, mochyně, čertův kořen, klanopraška, třapatkovka, rdesno, rakytník, chlorella a koupel v ovesné slámě.
Na únavu se hodí kerblík, česnáček, pampeliška, rozchodnice, hlíva, pazvonek, parcha, klanopraška, hloh, lopuch, mateřídouška, kopřiva a rukola.

Dovolil bych si Vám doporučit zkusit švédské kapky, je to takový všelék, ktrý by i u Vás mohl mít efekt.
http://www.bylinkyprovsechny.cz/zpracovani/receptury/201-svedske-kapky-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani-vyuziti-recept-navod


Na syndrom neklidných nohou se používá ŠIŠÁK BAJKALSKÝ CHMEL OTÁČIVÝ , KOPR VONNÝ , MOCHNA HUSÍ, ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ- nálev nebo tinktura.
V praxi s těmito rostlinami mám dobré zkušenosti a většině lidí zabírají. Ideální forma užívání je v podobě tinktury. Užívá se před spaním.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury - http://www.BylinkovyDoktor.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.