Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Těžká alergie na potraviny, roztoče - svědění, vnitřní otoky

1 odpověď
(stránka otevřena 292x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

2017 jsem se rozhodla se stravovat bez sacharidů, tzn. jedla jsem ovoce, zeleninu a bílkoviny.

2019 jsem dostala šílené křeče, pak následovaly puchýře (červené fleky) po celém těle a vysušená, popraskaná kůže jen na rukou a neustálá únava.

Nyní 12/2021-06/2022 mám extrémní reakce na jídlo: ovoce, zeleninu a bílkoviny. Mám alergii na histamin, acetylsalicylovou kyselinu, houby (penicilin… ), roztoče, ořechy, maso vřetně ryb, vajíčka, ovoce, zeleninu, olivový olej, koření, - bylinky káva, čokoláda…

Reakce těla se vztupňují např. na rukou slézá kůže, svědí mě celé tělo i hlava, ztrácím hlas, opuchávám i vnitřně.
Když opuchnou uši, tak neslyším. Ve středu jsem dokonce nemohla dýchat, i když jsem použila prášky na alergii a sprej na astma, nic nepomohlo a musela jsem vyhledat doktora…

Můžete mi, prosím, poradit, který orgán nefunguje jak by měl? Popř. poradit, co bych měla užívat, aby se to dalo trošku do pořádku.
Moc Vám děkuji za pomoc.

S pozdravem,

Pavlína
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

V praxi se mi u pacientů (dětí i dospělí) osvědčily na alergii, ale i astma následující léčivé rostliny a medicinální houby, ideálně ve formě směsné tinktury, kterou lze aplikovat kdekoliv a kdykoliv:
POPENEC BŘEČŤANOLISTÝ kvetoucí nať, PERILA KŘOVITÁ nať nebo kvetoucí nať, BAZALKA POSVÁTNÁ (TULSI) nať nebo kvetoucí nať, DVOUZUBEC TROJDÍLNÝ nať, EMBLIKA (AMALAKI) list, LAPACHO RUDÉ kůra, OMAN PRAVÝ kořen a z hub pak LESKLOKORKA LESKLÁ plodnice, HOUŽEVNATEC JEDLÝ plodnice.

Směs je opravdu funkční. Jsou lidé, kteří bez léků (antihistaminik) jen s touto tinkturou "přežívají" bez problémů celou sezonu. I s ohledem na skutečnost, že Vám nezabírají antihistaminika je právě směs mnohem lepší než-li 1 léčivá rostlina. Minimálně za zkoušku by to u Vás stálo.

Dieta: jíst ARTYČOK (výhonky), KUSTOVNICE ČÍNSKÁ (bobule) a rozhodně MCT olej (pomáhá tlumit autoimunitní reakce, má více příznivých účinků, které uvádím zde ve webu http://www.BylinkyProVsechny.cz).

Doporučuji také návštěvu lékae TČM, který Vám může také velmi pomoci (čínské léčivé rostliny, houby a hlavně akupunktura).

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže a dále o MCT olej, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.