bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Tinktura na neuropatii

2 odpovědi
(stránka otevřena 111x)

Dotaz:

Dobrý den,
mám neuropatii dolních končetin. Dostal jsem doporučení na vaši tinkturu. Pravděpodobně se jedná o "Tinkturu, bylinné kapky NEU-PAT". Nebo máte v nabídce jinou tinkturu na neuropatii? Lékař na neurologii mi sdělil, že neuropatii nelze vyléčit, jedná se o nevratný proces. Dokonce prý ani nelze zastavit, lze pouze zpomalit. Z tohoto důvodu bych rád věděl, jak vaše tinktura působí a co si od ní mohu slibovat. Vím, že na vašich stránkách upozorňujete, že nemůžete podávat informace o účincích bylinné tinktury, ale pochopte: "Pokud si mám koupit vaši medicínu, měl bych vědět, co mi způsobí."
Předem děkuji za vaši odpověď. Jan Straka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Neuropatie je nemoc, u které je západní medicína skutečně poměrně bezzubá. Umí tlumit bolest a doporučuje vitamíny řady B.

Vámi uvedená tinktura obsahuje velmi silné léčivé rostliny - mj. např. BĚLOTRN semeno, GOTU-KOLA list, BRAHMÍ nať - díky těmto ad. léčivým rostlinám je právě tinktura tak silná a v praxi dle sdělení mých bylinkových pacientů účinná. Ulevuje jim od bolesti a zlepšuje vedení postiženými nervy.

Určitě Vás do ničeho nenutím. Je čistě na Vás, zda zvolíte léky od bolesti do smrti nebo zda zkusíte věřit přírodě a tomu, co přirozeně dává. Příroda je tu odjakživa, chemické léky jsou tu jen pár desítek let. Byliny jsou v přírodě zdarma a léky jsou velmi draho placené + mají velké množství nežádoucích účinků. I to vysvětluje leccos.

Řiďte se svou úvahou.

Jen na okraj ještě ale sdělím 2 informace: léčba neuropatie je (s ohledem na to, jak moc je pokročilá u daného člověka) bohužel dlouhodobější. A druhá informac je, že PŘECHODNĚ může dojít ke zhoršení potíží. Říkávám tomu "rozloučení se s nemocí" a netýká se to jen neuropatie. V tomto případně paradoxně platí, že "co bolí, uzdravuje se." Proč tomu tak je nevím a neví to asi nikdo, ale u některých bylinkových pacientů skutečně přechodně dochází ke zhoršení a pak se stav již jen zlepšuje.
Léky na neuropatii můžete užívat souběžně a postupně můžete zkusit VELMI POZVOLNA léky vysazovat.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Zdravím. Prosím jeké tinktury mohu užívat na diabetes. Neuropatií a retinopatii. Děkuji
mosaad.martina@gmail.com