bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Tinktura na neuropatii - nemá nežádoucí účinky jako Rivotril?

2 odpovědi
(stránka otevřena 583x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Prosím. mohu u vás objednat 2ks tinktury na neuropatii?
Důležité okolnosti:

Brala jsem Rivotril - padám po tom a usínám a je mi zlé. Jsou prosím tinktury a neuropatii bez těchto vedlejších nežádoucích účinků. A léčí neuropatii která mi byla zjištěna?


Kroutí se mi prsty na nohou rukou a křeče do nohou.Pry.je to po.cmp.,dvě slabší mrtvice do 40 jsemmela.,opětovanou pateřL4L5 obratle a 3x artrozu palce pravé nohy.Teď mohu.


Málo cítím - asi rok. Mám křece do lýtka a kroutí se mi prsty u nohy oper.i té druhé ta druhá noha je též neuropat.zjisteno odbor.lekař.vyšet4enimEMG. toto Demi.deje až po 29 letech od op.patere aCMP 2xa10 letech od 3x oper.artrozy.palceprave nohy


Prosím léčí vaše tinktura na neuropatii můj problém stejně jako léky na to které nesnáším? Dala mi.dr.jenna.uvolneni svalů léky za hotové bez receptu to není asi léčba.mamrehabil.magnety.a millgamu užívám alerehav je jen jednorázová.nevadi tinktura na neuropatii na euthyrox a jiné léky? Pokud léčí vaše tinktura můj problém objednávám u vás 2 kusy .děkuji za vaši velkou trpělivost zde je hrozně zdravotnictví v některých oblastech.četla jsem že jste Leka4 neurologa proto prosím vás o radu neb Vám důvěřují.


Dekuji za zprávu od vás prosím zde já moc ty dotazy neumím hledat


Prosimo zvážení a odpověď

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Tinktura na neuropatii NEU-PAT, kterou lze objednat zde:
https://www.bylinkyprovsechny.cz/eshop/bylinkove-tinktury-kapky/tinktura-bylinne-kapky-neuropatie-detail
NEMÁ nežádoucí účinky jako Rivotril. Přesto je velmi účinná na neuropatickou bolest, má neuroprotektivní a neuroregenerativní účinky, což potvrdilo již více na sobě nezávislých lidí.

Milgammu můžete užívat nadále (vitamíny).

Tinktura NEU-PAT nezbavuje křečí a kroucení končetin. To se řeší substitucí Ca a Mg, event. tinkturou ve složení:
MOCHNA HUSÍ nať, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, KONTRYHLE nať, MUČENKA nať, DIVIZNA květ, SMIL ITALSKÝ nať.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Mám tedy objednat tinkturu neu pat a tu další ktomu? Vapnikuzivamosteogenona calcium vitaminD3sandoz. staci tedy neupat nebo ještě proti kroucení další tinktura? Nevím název té druhé platbu kartou nemohu nemam účet pouze ppL, pošta nejlépe zasilkovna … ? dobírka děkuji za odpověď.