bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Tinktura z křídlatky japonské na potíže po borelioze - kde se dá koupit, sehnat, eshop

1 odpověď
(stránka otevřena 159x)

Dotaz:

Lymskou boreliozu mi zjistili pozdě, po cca 6 měsících a nebyla navíc od klíštěte. Doktorka mi řekla, že se to neléčí a bylo to. Když mě odvezla rychlá s potížemi srdečního tepu (tachykardií), chronickou únavou a bolestmi kloubů, nic se nezměnilo.

Našel jsem na netu stránky Serafinu a dal si čaje a Antiparaziten. Zabralo to dost rychle a já po cca 6 týdnech opět sednul na oblíbené horské kolo. Bohužel ale se příznaky v různých obměnách vrátily a při třetí kůře už jsem nedal ani tu kůru a tak bojuji chvíli tak a chvíli bez ničeho. Ale zdráv prostě nejsem.
Dočetl jsem se tady u vás o tinktuře z křídlatky japonské, rád bych ji zkusil. Moje nynější nejčastější potíže jsou, návaly horka a nebo zimnice. Bolesti kloubů, stavy deprese a úzkosti. Na kole ale jezdím a do práce chodím… Šla by tinktura zaslat i s návodem k užívání? Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

. zde napište text dotazu.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz a domluvíme se.

Dle toho co uvádíte máte určitě slabé ledviny, které jsou typicky vyčerpávány chronickou nemocí.

Velice Vám doporučuji kombinaci dvou rostlin a to KŘÍDLATKA JAPONSKÁ kořen 50% + HÁLKA 50%. Hálka není přímo rostlina, jsou to speciální výrůstky na listech růže šípkové. Hálky mají fantastický účinek na "restart" imunity po lymské borelioze.

Pokud byste měl v budoucnu znovu boreliozu, ozvěte se mi, dám Vám osvědčenou tinkturu, která umí skoro zázraky v podpůrné léčbě a regeneraci sil + odstraňuje zcela tzv. POSTBORELIOVÝ SYNDROM, o kterém píšu zde:
https://www.priznaky-projevy.cz/nezarazene-nemoci/899-postboreliovy-syndrom-priznaky-projevy-symptomy

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.