Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Tnktura na hemeroidy - dávkování, aplikace, složení

1 odpověď
(stránka otevřena 671x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Můžete mi, prosím, odpovědět jak se snáší tinktura na hemoroidy s aritmií a hypertenzí??? Děkuji

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na hemoroidy a křečové žíly (varixy) se používají stejné léčivé rostliny, protože příčinou potíží je nepevná cévní (žilní) stěna. Současně rostliny, které jsou uvedené níže jsou prospěšné pro potíže typu ateroskleróza (antina pectoris, špatné průchodná krkavice, aterosklerotické pláty na aortě, špatně průchodné cévy dolních končetin - tedy ischemická choroba dolních končetin ICHDKK, tendence ke vzniku hluboké flebotrombózy ad.)

VNITŘNĚ:
Na všechny výše uvedené potíže doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JÍROVEC MAĎAL květ, JERLÍN JAPONSKÝ poupata, POHANKA květ, TŘEŠEŇ pupen, JIDÁŠOVO UCHO plodnice, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať.

ZEVNĚ:
Zevně doporučuji aplikovat např. SH MAST (ta je vůbec nejlepší - i na krvácející hemoroidy), MAJORÁNKOVOU MAST, KOSTIVALOVOU MAST.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu a/nebo masti na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Výše uvedené léčivé rostliny nemají kontraindikaci k arytmii a hypertenzní nemoci (vysokému krevnímu tlaku).

Ve Vašem případě ještě doporučuji tinkturu ve složení HLOH+JMELÍ BÍLÉ, která je dobrá párvě i na arytmie a vysoký krevní tlak (hypertenzní choroba).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.