Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Ucpané cévy s otokem - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 517x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,
měla bych na vás velkou prosbu, žádost o radu… Tatínek (76 let) má neprůchodné cévy (komplet, bohužel, bez možnosti operace, navíc onkologický nález neoperovatelny v břiše, v podstatě již paliativní péče). Levou nohu má neprokrvenou (studenou), opuchlou (nárt, kolem kotníku). Na chodidle má ránu, kterou chodí pravidelně čistit a převazovat, nelepší se ale. Můžu mu nějak pomoc jednak snhojenim tě rány, jednak s tím otokem nohy? Postupuje mu to směrem nahoru už ke kotniku. Pokud je možnost nějaké úlevy bylinkami alespoň… Děkuji moc za radu a přeji krásný adventni čas. Pavlína
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Alfou a omegou léčby je zlepšit stav cév - jejich pevnost, flexibilitu a také tzv. stav intimy (to je ta nejvnitnější vrstvička, po které "klouže" krev uvnitř cévy).

Pro tento účel doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ÍROVEC MAĎAL květ, JERLÍN JAPONSKÝ poupata, POHANKA květ, TŘEŠEŇ pupeny, JIDÁŠOVO UCHO plodnice a LNICE KVĚTEL kvetoucí nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o tinkturu na zlepšení stavu cév, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.