Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Ucpávání cév při diabetu, poruchy erekce, studený zadek, noční probouzení, problémy s trávením, záškuby, neklid - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 160x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Chtěl jsem požádat o pomoc. Mám obrovský problém s ucpáváním malých cév. Proč to musím v mém věku řešit. To s sebou ale cukrovka po dvaceti letech bohužel přináší, ale mě to totálně ničí. Studené končetiny a bolesti, na to jsem si zvykl, pak začaly poruchy erekce (zkoušel jsem macu, kotvičník, granátové jablka, které podporují tvorbu oxidu dusnatého na roztažení cév, v erekci se dá říct že sem na zdravé věci odborník červená řepa je také výborná apd) stejně to skončilo někdy občasným užíváním Viagry v mém věku a ono to fakt pomůže. Nicméně Mě to úplně psychicky ničí, že musím být kolikrát závislý na věcech, které berou lidi převážně jiného věku. Co se mi za poslední dobu přidává je totálně studený zadek, mám to jak led, a obrovské bolesti v křížich, doktoři?

Těžký nezájem, argument no jo mate cukrovku a cévy se ucpávají po těch letech, můžeme bolesti řešit nasazením antidepresiv či antiepileptik, které vypnou nervový systém, zkusil jsem to a už Nikdy, si úplně mimo. Jak kdybych těch prášku neměl málo, beru na vysoký krevní tlak prestarium neo jednou denně, na vysoký Tep bisoprolol 3 prášky před spaním, na žaludek itopirid, protože mi opět díky neuropatii nefunguje správně, doktorka mi řekla, že mám zpomalenou evakuaci žaludku - že k vyprazdňování žaludku dochází ve zpomaleném rytmu, jako kdyby byl žaludek ochrnutý, že je nafouknutý jako vak a nepracuje. Dále beru na syndrom neklidných nohou Madopar, to berou lidí normálně na parkinsona, mám to proto ať spím a nemám záškuby neklid a další věci od nohou až po zadek, pak omeprazol na jícen a nějaké věci, do toho trpím spánkovou apnoe, kdy se ti uzavírají dýchací cesty ve spánku už asi šest let spim maximálně čtyři hodiny denně a jsem už z toho na dně.

Věčně se taky budím mezi čtvrtou a pátou už je směšná ta pravidelnost vždy v 4:36. Chtěl jsem požádat o kůru na cévy, nervy apd, abych to maximálně podpořil.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Při čtení Vašeho textu mne napadá spousta věcí, které bych Vám chěl říci, ale je to nad kapacitní rámec poradny.

Určitě je nezbytně nutné kontaktovat se s praktikem nebo přímo lékařem tradiční čínské medicíny (Dr. Šimková, Martin Řezníček ad.), kteří se Vám budou věnovat a postupně vyřeší všechny Vaše potíže, kterých je docela dost.

Určitě to neberte tak, že bych se Vám nechtěl věnovat nebo nevěděl co s Vámi, nicméně péče o Vás je nutná dlouhodobá a je potřeba postupně vyřešit posílení různých orgánových systémů dle TČM, kdy se hodně Vašich potíží zmírní.

Jako to nejjednodušší s čím Vám mohu docela elegantně pomoci je problém s cévami a diabetes.

Doporučuji užívání tinktury HEM-VAR-BÉR (cévy) a DIA (diabetes), které vyrábím a které jsou občas dostupné na mém eshopu.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

PS: není vůbec náhoda ani to, že se budíte mezi 4-5. hodinou ranní, ale to Vám všechno vysvětlí odborníci na TČM.