Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Únava po borelióze - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 79x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

POTŘEBOVALA BYCH RADU NA POTÍŽE S BORELIÍ. BORELIE PROBĚHLA 2021, BYLA PŘELÉČENA KLASICKY ANTIBIOTIKY, ALE POTÍŽE SE STÁLE VRACEJÍ.

HLAVNĚ OBROVSKÁ ÚNAVA.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Hanka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rekonvalescenci po borelioze doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce) :
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ KOŘEN 50% + ELEUTEROKOK 20% + MARALÍ KOŘEN (Leuzea) 10% + PŘESTUP LÉČIVÝ KOŘEN 10% + TOPOL ČERNRÝ PUPENY 10%.

Tyto léčivé rostliny slouží jak na podporu léčbu nemoci samotné, tak i na léčbu tzv. postboreliového syndromu, který se projevuje mj. chronickou únavou, nevýkonností, bolestí kloubů a svalů, pocit těžkého těla ad.

Dále doporučuji pít LEDVINOVÝ ČAJ. Z pohledu tradiční čínské medicíny (TČM) je chronická únava způsobena nebo zásadně ovlivněna stravem ledvin, které právě dle TČM jsou jakousi "baterií" našeho těla. Pokud jsou ledviny dlouhodobě oslabené, je člověk jednoduše unavený.
Pokud by Vás zajímaly další příznaky oslabených ledvin, vizte http://www.WebinarLedviny.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na regeneraci po borelioze a o ledvinový čaj, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.