Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Varixy v oblasti dělohy a pánve - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 880x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Již nějakou dobu mě trápí bolesti v oblasti podbřišku a jediné, co bylo při rentgenu a sonu zjištěno jsou "varikózní komplexy v okrajích dělohy". Na křečové žíly se doporučuje mnohé, ale těch bylin je tolik, že nevím, co si nejlépe pořídit. Mohl byste mi, prosím, doporučit konkrétní produkt (y), který si mohu zakoupit a užívat jako ten (dle Vašeho názoru) nejúčinnější?

Předem mnohokrát děkuji za pomoc.

S pozdravem,

Helena K.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na hemoroidy, křečové žíly (varixy), praskající cévní stěny, mikroangiopatie apod. se používají stejné léčivé rostliny, protože příčinou potíží je nepevná cévní (žilní) stěna. Současně rostliny, které jsou uvedené níže jsou prospěšné také pro potíže typu ateroskleróza (angina pectoris, špatné průchodná krkavice, aterosklerotické pláty na aortě, špatně průchodné cévy dolních končetin - tedy ischemická choroba dolních končetin ICHDKK, tendence ke vzniku hluboké flebotrombózy, cévní otoky ad.).

Na všechny výše uvedené potíže doporučuji následující léčivé rostliny obsahující rutin a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
JÍROVEC MAĎAL květ, JERLÍN JAPONSKÝ poupata, POHANKA květ, TŘEŠEŇ pupen, JIDÁŠOVO UCHO plodnice, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.