bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Velmi časté nucení na močení - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 332x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující: týká se toho, ze neustále potřebují na záchod - se vyčůrat. V noci je to nejhorší, než usnu, jdu třeba 10x. Čím víc na to myslím, tím. je to horší, mohla bych na záchodě bydlet.

Pokazde když jdu, tak se v, vítám, i když jen malou. ted jsem byla. na cystoskopii a doktoři řekl, že mám naprosto vše v pořádku.

Bojím se, že to mam. Třeba z nemocných ledvin. Teď mam nasazenou léčbu, jelikož mam i velmi časté záněty močových cest -spasmed a urovaxon. Prosím, co byste. i poradil? už jsem z toho zoufalá, mám to už několik let a nikdo mi neřekne, co to je… předem moc děkuji DM

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Jde o poněkud komplikovanější problematiku, která se dle tradiční čínské medicíny týká yinu a yangu ledvin (tedy problém je zakopán v elementu Voda, problém je v oslabeném yangu ledvin, který když se vyřeší, časté chození na mocení ustane - západní medicína v tomto není schopná pomoci, jen východní čínská - tedy alespoň dle mé osobní zkušenosti).

Velmi předhledně pochopíte které byliny a potraviny jsou vhodné na časté moční přes den a v noci zde: http://www.WebinarLedviny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.