Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Vir HPV, papilomavir - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 491x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Byla jsem na prohlídce na gynekologii A mám Vir HPV 16 infekce a papilomaviry. A Doktoři doporučují KONIZACI? Dá se prosím léčit alternativní cestou? Děkuji za odpověď. Můžete mi doporučit přírodní léčbu.

Děkuji Hezký den Simona
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na HPV 16 a/nebo papilomaviry doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením, BEZ ČERNÝ tepelně zpracovaný plod, PAPÁJA plod, TOULEŇ SRDČITÁ nať, SATUREJKA HORSKÁ nať před kvetením, LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ semeno (ideálně čerstvé, nepřesušené).

Zevní apliace: LICHOŘEŘIŠNICOVÁ TINKTURA a/nebo LICHOŘEŘIŠNICOVÁ MAST a/nebo PROPOLISOVÁ TINKTURA.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže (ev. lichořeřišnicovou tinkturu, propolisovou tikturu), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.